Legal Partners

Hukuk, tüm ihtimallerin gözden geçirilmesini gerektirecek kadar dikkatli, hakkın alınmasının anlamsız olmayacağı kadar çabuk, soru işareti bırakmayacak kadar kesin çözümler gerektiren bir alandır. Bu doğrultuda, profesyonel, hızlı ve verimli bir şekilde hukuki hizmet sunmayı ilke edinerek, çalışmalarımızı titizlikle, çağdaş ve güncel hukuk kuralları çerçevesinde sürdürmekteyiz.

İstanbul–Beşiktaş merkezli olarak kurulan Legal & Partners Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk isimli avukatlık ortaklığımız Türkiye’nin dört bir yanındaki yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere çeşitli uzmanlık alanlarında danışmanlık, dava ve icra takibi hizmetleri sunmaktadır.

Hukukun her alanında, ihtiyaç duyulan her anda müvekkillerimize en faydalı ve en pratik çözümleri üreterek azami desteği sağlamak yegâne amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda, hukuki konular dışında kalan ve özel uzmanlık ve teknik bilgi gerektiren konularda Sosyal Güvenlik Uzmanları, Mimarlar, Eksperler, Gayrimenkul Değerleme Uzmanları, Mali Müşavirler ve alanında uzman akademisyenlerle ortak çalışmalar yapmaktayız.

Legal Partners Hukuk Danışmanlık ve Arabulucuk size yüksek kalite hukuki hizmet vermeyi ve en iyi çözümleri sağlamayı hedefleyen müvekkil odaklı, avukatlık ortaklığıdır.

iletişim